Uniwersytet Ernst & Young 2005

Ernst & Young oraz Katedra Informatyki pod patronatem prof. zw. dr hab. inż. Krzysztofa Zielińskiego zorganizowali wykłady i zajęcia praktyczne w ramach Uniwersytetu Ernst & Young.
Podczas cyklu wykładów i zajęć praktycznych prowadzonych przez specjalistów z Działu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym studenci dowiedzieli się więcej o ochronie zasobów informatycznych oraz funkcjonowaniu IT w przedsiębiorstwach. Zdobytą wiedzę mogli wykorzystać w drugim etapie programu pracując w zespole nad studium przypadku (case study).

Podczas warsztatów finałowych (III etap) zwyciężyła drużyna Katedry Informatyki AGH w składzie:

• Karol Cichosz
  • Filip Balicki
  • Łukasz Bajorski
  • Grzegorz Budacz

pokonując zespoły Uniwesytetu Warszawskiego oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.