Zapraszamy na cykl szkoleń organizowany przez Flowbox DATA

Haskell – become a master of functional programming.
Miejsce Katedra Informatyki
Budynek D-17
sala 1.20
Data 1-wszego szkolenia 11 maja (poniedziałek)
Godzina 18:00
Zapraszamy na cykl szkoleń prowadzonych przez kontrybutorów GHC. Jeśli chcesz nauczyć się programować w Haskellu - przyjdź na bezpłatny cykl szkoleń organizowanych przez Flowbox DATA w Katedrze Informatyki.
Flowbox DATA oferuje 10 spotkań, podczas których uczestnicy poznają wszystkie aspekty profesjonalnego programowania funkcyjnego, zaczynając od prostych zagadnień, jak monady, aplikatywy, transformacje monadyczne i strzałki, przez teorię typów aż do programowania na poziomie typów, zahaczając o dependent typy.

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą prawdziwych pasjonatów języków funkcyjnych.
Wystarczy, że skontaktujesz się z Flowbox DATA mailowo na adres: contact@flowbox.io i napiszesz dlaczego to właśnie Ty powinienieś znaleźć się wśród osób zaproszonych na szkolenie.

Organizatorzy gwarantują dużo przydatnej wiedzy, dawkowanej w przyswajalnej formie i miłej atmosferze.

Osoby, które zostaną zaproszone na cykl szkoleń będą mogły w przyszłości dołączyć do zespołu tworzącego Flowbox DATA oraz otrzymać udziały w firmie.

Flowbox DATA jest firmą, która wydzieliła się ze startupu Flowbox FX. Flowbox DATA to platforma do interaktywnej analizy i przetwarzania Big Data w chmurze jako SaaS. Rdzeniem Flowboxa jest Luna — jedyny na świecie funkcyjny, data-flowowy język programowania posiadający dwie równoważne reprezentacje — wizualną i tekstową. Luna rozwijana jest we współpracy z AGH i znajduje zastosowanie przy tworzeniu projektów naukowych.