Piotr Faliszewski prelegentem programu "Early Career Spotlights" na konferencji IJCAI 2017

Z przyjemnością informujemy, że pracownik Katedry Informatyki - Piotr Faliszewski - został zaproszony do przedstawienia swoich badań oraz wygłoszenia tutorialu w ramach programu "Early Career Spotlights" na konferencji IJCAI 2017 (International Joint Conference on Artificial Intelligence)Program "Early Career Spotlights" rozpoczął się w 2016 r. i ma na celu przystępne przedstawienie kierunków badań najbardziej aktywnych badaczy rozwijających kariery we wszystkich reprezentatywnych obszarach SIW tym roku do programu zostało zaproszonych 15 osób (w tym m.in. naukowcy ze Stanford University w USA, Hebrew University of Jerusalem w Izraelu, University of Toronto w Kanadzie, Nanyang Technological University w Singapurze, czy University of Basel w Szwajcarii). IJCAI to jedna z najstarszych i największych konferencji poświęconych szeroko rozumianej tematyce sztucznej inteligencji. Serdecznie gratulujemy!