Studencki Festiwal Informatyczny

Studencie! Interesujesz się informatyką? Masz już dosyć pisania programów na ocenę? Chciałbyś nauczyć się czegoś, co pomoże Ci w przyszłości znaleźć ciekawą pracę w branży IT? Jeśli tak, to koniecznie zarezerwuj sobie czas w połowie marca, bowiem rusza Studencki Festiwal Informatyczny. Jest to bezpłatna, międzynarodowa konferencja informatyczna organizowana przez studentów, dla studentów. Działają oni non-profit, aby raz w roku, w Krakowie, umożliwić spotkanie entuzjastów informatyki ze znanymi osobistościami z branży.

Szeroka tematyka poruszanych tematów sprawia, że każdy uczestnik, nawet ten najbardziej wybredny, znajdzie coś dla siebie. Prelekcje wygłaszane są zawsze na wysokim poziomie merytorycznym, a to wszystko za sprawą zapraszanych przez nas gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas m.in. Jose Valim - twórca języka programowania Elixir, Marcin Stolarski zajmujący się budową polskich satelitów naukowych, czy też Kacper Kwiatkowski, znany twórca gier, w tym "This War of Mine" oraz "Sleepywalker's Journey".

Wykłady, warsztaty, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was 12-14 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat planu Festiwalu znajdziesz na stronie: http://sfi.org.pl/agenda/