Wizyta Premiera Donalda Tuska w Katedrze Informatyki

11 kwietnia br. Prezes Rady Ministrów Donald Tusk oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska złożyli wizytę w Katedrze Informatyki.

Premier Donald Tusk oraz Pani Minister prof. Lena Kolarska-Bobińska wraz z władzami uczelni zwiedzili Laboratorium wizualizacji trójwymiarowej i wirtualnej rzeczywistości oraz Laboratorium Sieci Komputerowych w Centrum Informatyki AGH. Premier spotkał się także ze studentami, którzy przygotowali pokazy robotów. Po wizycie w Centrum Informatyki Premier oraz Pani Minister udali się do Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH a następnie na Uniwersytet Jagielloński na sesję otwierającą Zgromadzenie Plenarne Rektorów Akademickich Szkół Polskich.