Informacje dotyczące prowadzonych naborów można znaleźć w zakładce ZAPISY.
Zapraszamy do zapisania się na kurs CCNA.

Witamy na stronach Regionalnej Akademii Sieci Komputerowych Cisco przy Wydziale Informatyki (dawniej Katedrze Informatyki) Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Obecny system edukacyjny nie zawsze nadąża za gwałtownym rozwojem technologii wykorzystywanych w najnowocześniejszych urządzeniach przeznaczonych do budowy infrastruktury teleinformatycznej przedsiębiorstw. Cisco Systems, firma będącą jednym z największych producentów urządzeń sieciowych, opracowała i wprowadziła w 1997 roku w życie program Cisco Networking Academy Program (CNAP). Dzięki inicjatywie Cisco do chwili obecnej kursy prowadzone zgodnie z CNAP ukończyło miliony osób na całym świecie. Jednym z miejsc, gdzie można odbyć taki kurs, jest właśnie nasza Akademia!

Zasadniczym celem szkoleń prowadzonych w ramach programu Cisco Networking Academy Program jest przygotowanie kursantów do egzaminów certyfikacyjnych. Uczestnictwo w szkoleniu daje jednak dużo więcej — przygotowuje kursantów do pracy w charakterze administratorów lokalnych i rozległych sieci komputerowych. Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów występujących w działaniu sieci komputerowych i umiejętności pracy w zespole sieciowym nie da się nauczyć z lektury książek i analizy pytań testowych! Zapraszamy do naszej Akademii!

W naszym serwisie znajdziecie Państwo bardziej szczegółowe informacje o Akademii Sieciowej Cisco działającej przy Wydziale Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Poznać można tutaj zarówno program dostępnych kursów, jak i dokonać zapisu na wybrany kurs.

Wsparcie Akademii oraz Szkolenie Instruktorów

Akademia przy Wydziale Informatyki AGH jest również jednym z kilku działających w Polsce ośrodkiem ASC (Academy Support Center) oraz ośrodkiem ITC (Instructor Training Center). Oferujemy wsparcie merytoryczne, szkolenia instruktorskie oraz utrzymywanie najnowszych informacji z centralnej Cisco Academy.

Inne propozycje kształcenia

Na Wydziale Informatyki prowadzimy wiele innych form kształcenia, obejmujących szeroko rozumianą informatykę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów podyplomowych oraz intensywnych szkoleń.