Konkurs dla studentów Wydziału IEiT

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Best Master’s Thesis Award na najlepszą pracę magisterską w dziedzinie Big Data i Systemów Reaktywnych sponsorowanym przez Virtus Lab.

Konkurs organizowany przez Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH ma na celu promocję najlepszych prac magisterskich w obszarze ICT. Zachęcamy studentów do łączenia teorii z praktyką poprzez rozwiązywanie rzeczywistych problemów napotykanych w dzisiejszych czasach w obszarze ICT. Big Data i Systemy Reaktywne są wiodącym obszarem konkursu w 2018 roku.
Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 2 października 2018 roku.
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5 października 2018 roku. Zaprezentują oni swoje prace podczas ceremonii inauguracji nowego roku akademickiego i otrzymają cenne nagrody -  komputery MacBook Pro.
Tematyka konkursu:

• Innowacyjne techniki inżynierii Big Data