Rekrutacja na kursy CCNA i CCNP w Regionalnej Akademii CISCO

Instruktorzy Regionalnej Akademii CISCO serdecznie zapraszają do zapisów na nowe edycje kursów CCNA i  CCNP, które rozpoczną się w naszej Akademii już w październiku.

CCNA Exploration moduł 1 CCNP - SWITCH
Rekrutacja rozpocznie się 17 września (poniedziałek) o godz. 12:00 (poprzez stronę http://cnap.ics.agh.edu.pl, zakładka "Zapisy"). Rekrutacja rozpocznie się 14 września (piątek) o godz. 12:00 (poprzez stronę http://cnap.ics.agh.edu.pl, zakładka "Zapisy")

Informacje o kursach:

• zajęcia odbywać będą się w soboty i/lub niedziele, z reguły w godzinach porannych (grupa 1) i wczesnopopołudniowych (grupa 2).
  • zajęcia odbywać będą się w soboty i/lub niedziele, z reguły w godzinach popołudniowych.
  • średnio 6 spotkań na miesiąc
  •  średnio 4 spotkania na miesiąc
  • kurs - moduł I - będzie trwał 44 godziny lekcyjne. Planujemy 10 spotkań po około 4-4,5 godzin lekcyjnych (3-3,5 zegarowych).
  • kurs - moduł I - będzie trwał 50 godzin lekcyjnych. Planujemy 11 spotkań po około 4-4,5 godzin lekcyjnych (3-3,5 zegarowych).
  • nowy kurs będzie miał charakter intensywny i dołożymy starań, by umożliwić ukończenie 4 modułów CCNA w ciągu jednego roku akademickiego.
  • zalecane jest, aby osoba zamierzająca wziąć udział w szkoleniu CCNP ukończyła wcześniej wszystkie cztery moduły szkolenia CCNA albo legitymowała się ważnym certyfikatem CCNA.

Pierwsze zajęcia odbędą się natychmiast po zebraniu grup ćwiczeniowych (planowo 15 października br.). Pozostałe terminy zajęć poszczególnych grup zostaną ogłoszone przez Prowadzącego na początku kursu oraz umieszczone w zakładce harmonogram na stronie Akademii Regionalnej Cisco. Grupy liczyć będą 12-14 osób. Miejscem zajęć będą Laboratoria Katedry Informatyki AGH.

Serdecznie zapraszamy na stronę Akademii Regionalnej CISCO w celu zasięgnięcia dokładniejszych informacji o planowanym szkoleniu.