„AGH to dobre rozwiązanie!” – spotkanie informacyjne dla kandydatów

„AGH to dobre rozwiązanie!” – spotkanie informacyjne dla kandydatów
Akademia Górniczo-Hutnicza zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie dla kandydatów na studia z cyklu „AGH to dobre rozwiązanie!”, prowadzonego w ramach projektu WIEDZA – PASJA – WIĘŹ. Wychodząc naprzeciw młodym ludziom, którzy stoją przed wyborem kierunku dalszego rozwoju, prezentujemy bogatą ofertę kształcenia Akademii Górniczo-Hutniczej. Oferta kierunków i specjalności prowadzonych w AGH jest tak szeroka, że każde ze spotkań poświęcone jest innej dziedzinie naukowej.
Podczas drugiego spotkania słuchaczom przybliżone zostaną tematy związane z elektroniką, elektrotechniką i technologiami IT. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2014 r. (piątek) o godz. 11.00 w budynku Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH (al. Mickiewicza 30, budynek B-8, sala 010).
Dla szkół, które w trakcie spotkania reprezentowane będą przez minimum 30-osobową grupę uczniów, przygotowano nagrody w postaci mikroskopów cyfrowych.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest wcześniejsze potwierdzenie udziału szkoły w spotkaniu poprzez wysłanie wiadomości na adres: aghdlaszkol@agh.edu.pl.
Szczegółowe informacje oraz program spotkania