Konkurs Inżynier Roku

Dziekan Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji ogłasza konkurs na najlepszy 3-minutowy film prezentujący pracę inżynierską.
Celem Konkursu jest zachęcanie absolwentów studiów inżynierskich do publicznego prezentowania pracy inżynierskiej, zabierania głosu, inspirowania publiczności i pobudzania jej wyobraźni.
Konkurs ma również na celu wyłonienie najlepszych filmów, które posłużą promocji Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji.
Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie autora/-rki najlepszego wystąpienia z zakresu dyscyplin: informatyka, elektronika, telekomunikacja na podstawie trzyminutowej prezentacji w postaci filmu, na temat pracy inżynierskiej.

Adresaci konkursu:
Konkurs Inżynier Roku skierowany jest do studentów IV roku Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji studiów stacjonarnych I stopnia (7 semestru).

Warunki przystąpienia do konkursu:
W Konkursie mogą wziąć udział studenci, którzy:

• wypełnili i zaakceptowali formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie iet.agh.edu.pl wraz z wypełnionym wzorem oświadczenia Uczestnika/-czki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu.
  • podali link do strony internetowej, na której umieszczony został film Uczestnika/-czki z wystąpieniem zgłoszeniowym: maksymalnie 3-minutowy film wideo z wystąpieniem na temat pracy inżynierskiej.
  • złożyli pracę inżynierską w Dziekanacie

Sposób i termin składania formularzy:
Formularz zgłoszeniowy z wypełnionym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz linkiem strony internetowej, na której został umieszczony film należy złożyć w sekretariacie Dziekana Wydziału
paw. D-17, pok. 1.22 oraz przesłać na adres e-mail: ketk@agh.edu.pl  do dnia 15.02.2016r.

Sposób i kryteria oceny:
Kryteriami oceny każdego wystąpienia będą:
1)   poprawność pod względem merytorycznym,
2)   jasność,  pozwalająca  na  zrozumienie  prezentowanego  zagadnienia przez osoby niezajmujące się daną dziedziną,
Każde z powyższych kryteriów oceniane będzie w skali od 1 do 5 punktów.  Komisja oceniająca może przyznawać tylko pełne punkty.

Rozstrzygnięcie:
W konkursie zostaną wyłonieni trzej zwycięzcy, po jednym z każdej z dyscyplin: informatyka, elektronika, telekomunikacja.

Nagroda:
Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody rzeczowe w postaci tabletów.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie:
www.iet.agh.edu.pl