Spotkanie z przedstawicielami Data Storage Institute; Agency for Science, Technology and Research (A*STAR) z Singapuru

W dniu 28 maja bieżącego roku Katedra Informatyki gościła delegację przedstawicieli Data Storage Institute, Agency for Science, Technology and Research (A*STAR) z Singapuru. Podczas wizyty rozmawiano m.in. o dziedzinach w jakich prowadzone są badania w placówce naukowo-badawczej Data Storage Institute a także o możliwościach udziału Katedry Informatyki i Data Storage Institute we wspólnych projektach. Goście odwiedzili nowe Centrum Informatyki AGH, dzięki czemu mieli okazję poznać potencjał badawczy i możliwości dydaktyczne naszej uczelni.
Zobacz prezentację placówki naukowo-badawczej przygotowaną przez Kierownika Działu "Data Center Technologies",YONG Khai Leong.